KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8597060

nr 859 7060

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Blandteknik, Svenolov Ehrén (1927-2004), "491" sign, -62, motivets mått: 31x19

Utrop:

800 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 11 november 2013
kl 19:54:09

  • Tema
  • 11 nov

50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén