KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8597060
nr 859 7060
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Blandteknik, Svenolov Ehrén (1927-2004), "491" sign, -62, motivets mått: 31x19
Utrop:
800 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 11 november 2013
kl 19:54:09
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
6
1.500 kr
7
1.900 kr
7
2.200 kr
6
1.800 kr
6
2.200 kr
6
2.400 kr
7
6
2.800 kr
7
11 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén